Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zapraszamy wystawców na dożynki

Serdecznie zapraszamy twórców ludowych, producentów rolnych oraz firmy i instytucje do udziału w dożynkach gminnych, które odbędą się 4 września. W tym roku bawimy się w Gassach nad Wisłą. Na zgłoszenia od wystawców czekamy do 14 sierpnia.

W rytmie disco

Trwają przygotowania do gminnych dożynek. W tym roku gospodarzem święta plonów, na które zapraszamy 4 września będzie sołectwo Gassy. W programie imprezy m.in. występy artystyczne, liczne gry i konkursy, animacje dla dzieci oraz zabawa w rytmie disco, a do tańca zagra m.in. zespół Power Play, znany z takich hitów jak: "Lubisz to lubisz", "Co ma być to będzie", "Najpiękne" czy "Skok w bok".

Zgłoszenia wystawców

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności: twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich, producentów rolnych oraz firmy i instytucje do wzięcia udziału w imprezie i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów na własnych stoiskach handlowych. Karty zgłoszeniowe (do pobrania poniżej) należy złoży w Wydziale Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Warszawska 23, 05-520 Konstancin-Jeziorna). Można je również przesłać mailem na adres: promocja@konstancinjeziorna.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: "Dożynki 2016". Nabór wystawców będzie prowadzony  do 14 sierpnia.  

Szczegóły

Uwaga! Organizator ze względu na ograniczoną powierzchnię przeznaczoną pod stoiska zastrzega sobie prawo wyboru wystawców oraz rozplanowania rozmieszczenia poszczególnych stanowisk wystawienniczych. Pierwszeństwo udziału w charakterze wystawcy mają podmioty lub osoby fizyczne, które zadeklarowały udział sponsorski w realizacji imprezy, a także zrzeszenia, stowarzyszenia, osoby prowadzące działalność typu non - profit oraz lokalni przedsiębiorcy. Organizator zastrzega sobie prawo przekazania wyłączności na usługi w zakresie: obsługi gastronomicznej i urządzeń rekreacyjnych do zabawy. Więcej informacji udziela Patryk Siepsiak, p.o. kierownika wydziału promocji (tel.: 22 201 19 73 lub 74).

Muzyczną gwiazdą tegorocznego święta plonów będzie zespół disco polo Power Play:


Karta zgłoszenia do pobrania

Autor: Patryk Siepsiak

2016-07-12

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer