Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Bezpłatne szkolenie dla organizacji

Zapraszamy organizacje pozarządowe z gminy Konstancin-Jeziorna do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. "Nowe druki ofert, umów i sprawozdań w zakresie zlecania zadań publicznych organizacjom pozarządowym", które odbędzie się 19 grudnia. Początek o godz. 17.00.

Nowe druki

Szkolenie związane jest z wejściem w życie Rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 sierpnia 2016 r. w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań. Na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek, 19 grudnia zapraszamy przedstawicieli konstancińskich organizacji pozarządowych. 

Udział bezpłatny

Organizatorem szkolenia jest Biuro Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, a poprowadzi je Artur Gluziński, specjalista w zakresie współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi i były pracownik Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Zapraszamy o godz. 17.00 do sali posiedzeń UMiG przy ul. Świetlicowej 1 w Konstancinie-Jeziornie. Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Autor: Patryk Siepsiak - Biuro Komunikacji Społecznej

2016-12-02

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer