Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Jarmark Bożonarodzeniowy

Serdecznie zapraszamy na tradycyjny Jarmark Świąteczny. W niedzielę 18 grudnia w Parku Zdrojowym będą stoiska ze świątecznymi specjałami i ozdobami, będzie Mikołaj i Śnieżynki, zagroda ze zwierzętami i oryginalna góralska kapela. Wszystkich zapraszamy także do udziału w dzieleniu się opłatkiem i miejskiej wigilii.

Kiermasz świąteczny i inne atrakcje

Już od rana czekać będą specjalne, świąteczne stoiska handlowe. Będzie można kupić prezenty dla rodziny i znajomych, przysmaki i specjały na stół, świąteczne stroiki i mnóstwo innych produktów i towarów. Z pewnością każdy kupi coś wyjątkowego i świątecznego. 

Wszyscy mieszkańcy będą mogli uczestniczyć w miejskiej wigilii i podzielić się opłatkiem z innymi mieszkańcami oraz władzami naszej gminy. Podczas jarmarku gościć będziemy góralską kapelę Śwarni, która kolędami i pasterkami umili ten czas.


Dla dzieci, ale i dla dorosłych też

Każdy maluch z pewnością będzie zachwycony wizytą Mikołaja i Śnieżynek. Dzieci będą mogły uczestniczyć w interaktywnej zabawie Czarodziejski Puch, warsztatach tanecznych lub zrobić zdjęcie z Mikołajem. Podobnie jak w ub latach będzie zagroda z żywymi zwierzętami, w tym z lamami i alpakami.

Po gminnej Wigilii o godzinie 15.00 mieszkańcy będą mogli obejrzeć występy na lodowisku. Tym razem w roli głównej wystąpią  się dzieci z profesjonalnej grupy łyżwiarskiej Figure Skating Academy Warsaw. Pokazy w duchu Świąt będą aktywnym urozmaiceniem Kiermaszu Bożonarodzeniowego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców w godz. 10.00 - 18.00.

Autor:

2016-12-08

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer