Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Jesienna zbiórka starych opon

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna organizuje zbiórkę zużytych opon samochodowych i rowerowych. W soboty 5 i 19 listopada od mieszkańców gminy bezpłatnie odbierać je będą pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej.

Przed zimą warto pozbyć się zalegających w garażu czy piwnicy starych opon. Będzie ku temu okazja, bo Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna organizuje zbiórkę zużytych opon samochodowych (od aut osobowych i dostawczych) oraz rowerowych. Zbiórka odbędzie się w soboty 5 i 19 listopada. W pierwszym terminie obejmie swoim zasięgiem Konstancin-Jeziornę (kolor niebieski na mapie poniżej), a w drugim sołectwa (kolor czerwony na mapie poniżej). Opony od mieszkańców odbierze, zupełnie za darmo, Zakład Gospodarki Komunalnej. Pamiętajmy, aby wystawić je wzdłuż trasy przejazdu samochodu Zakładu, nie później niż o godz. 8.00 danego dnia. Szczegółowa mapa dostępna jest w Gminnym Systemie Informacji Przestrzennej oraz na stronie: www.konstancinjeziorna.pl. Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta i Gminy pod nr tel.: 22 484 25 93 lub 22 484 25 12.


Szczegółowa mapa tras zbiórki poniżej (otwiera się w nowym oknie).


Autor:

2016-11-02

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer