Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Od 4 grudnia lodowisko w Parku Zdrojowym

Już w niedzielę 4 grudnia odbędzie się uroczyste otwarcie sztucznego lodowiska w Parku Zdrojowym. Będzie można obejrzeć rewię na lodzie oraz wziąć udział w wyścigu rowerowym. Atrakcji na pewno nie zabraknie.

Zanim jednak samemu będzie można spróbować jazdy, zobaczymy pokazy profesjonalistów utrzymane w świątecznym klimacie. Dla najmłodszych będą gry, zabawy i animacje na lodzie. Kto jeszcze nie umie jeździć na łyżwach koniecznie musi przyjść i wziąć udział w nauce na wesoło. Mieszkańcy Konstancina będą mogli się cieszyć lodowiskiem przez prawie trzy miesiące. 


Sztuczne lodowisko w Parku Zdrojowym

Tafla o wymiarach 16 m x 28 m i powierzchni blisko 450 m2 stanie w pobliżu amfiteatru. Zapraszamy codziennie w dni powszednie od 8.00 do 21.00, a w weekendy od 10.00 do 22.00. Wstęp na lodowisko będzie płatny – dla dorosłych 5 złotych, natomiast dla dzieci 3 złote. Wyjątek stanowią godziny poranne. W tygodniu od 8.00 do 14.00 bezpłatnie z lodowiska będą mogli korzystać uczniowie gminnych szkół, w ramach zajęć wychowania fizycznego. W tych samych godzinach wolne wejścia przewidujemy dla dzieci i młodzieży w o kresie ferii i świąt. Ci, którzy nie posiadają własnych łyżew wypożyczą je na miejscu.

Zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Autor:

2016-11-30

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer