Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wybory do Rady Seniorów

Od 28 listopada do 2 grudnia można zgłaszać kandydatów do Rady Seniorów Gminy Konstancin-Jeziorna. Czekamy na tych, którzy są aktywni i chcą dzielić się swoim doświadczeniem i pomysłami.

Zgłoszenia

Rada seniorów będzie mieć charakter konsultacyjny, doradczy i inicjatywny w sprawach ważnych dla osób starszych. W jej skład, na czteroletnią kadencję, wejdzie od 9 do 15 osób. Nabór kandydatów rozpoczął się 28 listopada i potrwa do 2 grudnia. W wyborach mogą startować mieszkańcy gminy, którzy ukończyli 60 lat i mają poparcie co najmniej 12 osób z tej samej grupy wiekowej. Zgłoszenia, na specjalnym formularzu, należy składać w Biurze Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Warszawskiej 23 (poniedziałek 9.00 - 17.00, od wtorku do piątku 8.00 - 16.00).
Wzory karty zgłoszenia i listy poparcia dla kandydata można pobrać:

  • w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (pok. nr 4, ul. Warszawska 32),
  • w Biurze Komunikacji Społecznej (pok. nr 2, ul. Warszawska 23),
  • ze strony internetowej Urzędu Miasta i Gminy: www.konstancinjeziorna.pl.

Wybory

Mieszkańcy w wieku 60+ wybiorą swoich przedstawicieli na spotkaniu, które odbędzie się 16 grudnia o godz. 17.00 w sali posiedzeń przy ul. Świetlicowej 1 w Konstancinie-Jeziornie. Wcześniej, 8 grudnia zostanie opublikowana lista kandydatów, których zgłoszenia przejdą ocenę formalną.

Informacje

Szczegółowe informacje dotyczące naboru do Rady Seniorów Gminy Konstancin-Jeziorna można znaleźć z załączonym ogłoszeniu burmistrza. Uzyskamy je także dzwoniąc pod numerem telefonu 22 201 19 73 oraz w Biurze Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta i Gminy. 

Do pobrania

Autor: Patryk Siepsiak/Biuro Komunikacji Społecznej

2016-11-28

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer