Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zapraszamy wystawców do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym

Już po raz 4. obędzie się w Konstancinie-Jeziornie tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy. 18 grudnia w Parku Zdrojowym na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje. Chętni wystawcy mogą już zgłaszać chęć ekspozycji wyrobów czy sprzedaży produktów podczas Jarmarku.

Świąteczne atrakcje podczas jarmarku

Organizatorzy przygotowują dla odwiedzających w każdym wieku specjalne, świąteczne atrakcje. Będą występy, warsztaty artystyczne, wizyta św. Mikołaja oraz miejska wigilia z dzieleniem się opłatkiem. Można będzie też wspólnie pokolędować. Szczegółowy program Jarmarku i lista atrakcji zostanie podana w najbliższym czasie.
Będą także liczne stoiska prezentujące okolicznościowe produkty świąteczne i wyroby rękodzieła artystycznego. Do dyspozycji wystawców będą drewniane domki wystawiennicze, które podobnie jak przed rokiem staną w głównej alei Parku Zdrojowego. Także tam, dysponujący własnym stoiskiem wystawcy, będą mogli je rozstawić i prowadzić sprzedaż.


Zgłoszenia zainteresowanych wystawców

Zapraszamy zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich oraz firmy i instytucje do wzięcia udziału w jarmarku i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów. 
Karty zgłoszeniowe (do pobrania poniżej) należy złożyć w Wydziale Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Warszawska 23). Wypełnione karty zgłoszeniowe można również przesłać mailem na adres: promocja@konstancinjeziorna.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Zgłoszenie wystawcy na Jarmark 2016”. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 listopada.
Do dyspozycji jednego zgłoszonego podmiotu przeznaczymy ½ miejsca w domku wystawienniczym lub miejsce na ustawienie własnego stoiska. Uwaga! W przypadku dużej ilości zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo wyboru propozycji najatrakcyjniejszych dla charakteru wydarzenia.

Każdy wystawca, którego zgłoszenie zostanie przyjęte i który będzie obecny na Jarmarku, zobowiązany jest do uiszczenia opłaty targowej w wysokości 10 zł. Wystawca zobowiązany jest także do przygotowania i przekazania gadżetów dla dzieci o wartości 50 zł (produktów, wyrobów etc.) przeznaczonych na nagrody w konkursach. 

Autor:

2016-11-21

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer