Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Aleksandra Kostka zdobyła Telekamerę

Telewidzowie pokochali Aleksandrę Kostkę, mieszkankę podkonstancińskiej Bielawy. Znana i lubiana "pogodynka" za swój zawodowy profesjonalizm i nieschodzący z twarzy uśmiech została nagrodzona "Telekamerą Tele Tygodnia 2016". Gratulujemy!

Wiecznie uśmiechnięta

Aleksandrę Kostkę znamy ze szklanego ekranu. To dyżurna "pogodynka" telewizyjnej "dwójki". Widzowie pokochali ją za wieczny uśmiech oraz za to, w jaki sposób przedstawia prognozę pogody w "Panoramie" i "Pytaniu na śniadanie". Prezenterka od kilku lat mieszka w Bielawie i czynnie uczestniczy w życiu naszej gminy. Współpracuje przy wielu imprezach organizowanych przez m.in. Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, m.in. dożynkach i jarmarku bożonarodzeniowym. Chętnie pomaga też miejscowym szkołom. 

Telewidzowie wybrali

Jej dobre serce i profesjonalizm zawodowy został nagrodzony przez telewidzów, którzy uznali, że to właśnie ona w tym roku powinna otrzymać "Telekamerę". Aleksandra Kostka walczyła w kategorii "prezenter pogody". W SMS-owym glosowaniu, zdobywając 34 proc. głosów, zdeklasowała swoich rywali: Jarosława Kreta, Tomasza Wasilewskiego, Paulinę Sykut-Jeżynę i Dorotę Gardias. 

Dochód na dom aktorów

Wręczenie statuetek odbyło się w miniony poniedziałek (22 lutego) podczas uroczystej gali w Teatrze Polskim w Warszawie. Serdecznie gratulujemy! Warto podkreślić, że dochód z głosowania został przekazany, jak co roku, na rzecz Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-02-24

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer