Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Bajkostwory czekają na dzieci

Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Czarnowie zaprasza wszystkie dzieci do magicznej "Krainy Bajkostworów". Drzwi do tego niezwykłego miejsca zostaną po raz pierwszy otwarte w najbliższą niedzielę (14 lutego) o godz. 15.00.

Niezwykła kraina

"Kraina Bajkostworów" jest nową, niezwykłą, stumetrową salą w Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Czarnowie. Znajdziemy w niej pełne kolorów i różnej wielkości (od 0,5 do nawet 4 m) "Bajkostwory". Są to interaktywne pufy i poduchy, wykonane z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, zawierające miękkie wypełnienia. Dzieci mogą się nimi bawić, skakać po nich, robić fikołki lub się w nich chować. Dodatkowo w poduchach ukryte są sznureczki, pętelki, kieszonki i schowki.

Bajkostwory rozwijają

Bajkostwory są wyjątkowe i pozwalają na rozwój wyobraźni. Dzieci są nimi zachwycone. Z puf mogą stworzyć najróżniejsze konstrukcje. Może to być np. kolorowy zamek albo samochód do którego później mogą wejść. "Kraina Bajkostworów" jest miejscem kreatywności sensorycznej zarówno dla młodszych, jak i starszych. 

Wielkie otwarcie

Do krainy, która zostanie oficjalnie otwarta w najbliższą niedzielę (14 lutego) prowadzi niezwykły korytarz "światła i cienia", a jej ściany zdobią ilustracje z bajek z różnych kontynentów. To fantastyczne i niezwykłe miejsce, które na długo pozostanie w pamięci każdego kto je odwiedzi.

Program

Zabawa startuje o godz. 15.00. W programie m.in. bajkowe przedstawienie, zabawy z "Bajkostworami", tworzenie ilustracji przestrzennych i wiele innych atrakcji. Wstęp wolny, chodź organizator prosi o dokonanie wcześniejszej rezerwacji. Można to zrobić telefonicznie (509 454 871) lub mailowo (muzbajek@wp.pl, link otwiera się w nowym oknie).

Autor: Patryk Siepsiak

2016-02-12

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer