Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców

Przedsiębiorcy z gminy Konstancin-Jeziorna kolejny raz mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń i wykładów organizowanych przez warszawskie Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Najbliższe spotkania odbędą się pod koniec lutego.

Szkolenia i wykłady

Na przedsiębiorców czekają szkolenia i wykłady specjalistów. Najbliższe odbędzie się już w środę (24 lutego). Na kolejnych (25, 28 i 29 lutego) dowiemy się tego jak zdobyć środki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Nauczymy się rozliczać podatek od usług i towarów oraz poznamy zasady naliczania składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz fundusz pracy.

Program szkoleń:

 • 24 lutego w godz. 10.00-12.00
  Podatek od towarów i usług (VAT).
  Szkolenie przygotowane przez Trzeci Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście 
 • 24 lutego w godz. 12.00-15.00
  Zasady rozliczania składek należnych na ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, fundusz pracy i fundusz gwarantowanych świadczeń pracowniczych.
  Formy pomocy udzielanej przez ZUS w przypadku trudności w opłacaniu składek.
  Szkolenie przygotowane przez I Oddział ZUS w Warszawie
 • 25 lutego, godz. 9.00-13.00
  Jak zacząć - środki na własny start
  Spotkanie przygotowane przez MJWPU, Urząd Pracy, BGK, KIG i Centrum Przedsiębiorczości Smolna
 • 28 października w godz. 10.00-12.00
  Podatek od towarów i usług (VAT)
  Szkolenie przygotowane przez Trzeci Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście
 • 29 lutego w godz. 17.00-21.00
  Umowy gospodarcze zawierane pomiędzy przedsiębiorcami.Spotkanie networkingowe stołecznego forum przedsiębiorczości połączone z wykładem Anny Żmijewskiej.

Ponadto, Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Warszawa zaprasza na Europejskie Wykłady Otwarte. Info na stronie: www.europedirect.um.warszawa.pl (kliknięcie łącza spowoduje otwarcie strony w nowym oknie).

Zgłoszenia

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: centrum.przedsiebiorczosci@um.warszawa.pl (kliknięcie łącza spowoduje otwarcie strony w nowym oknie). Szczegóły dostępne są na stronie internetowej: www.firma.um.warszawa.pl (kliknięcie łącza spowoduje otwarcie strony w nowym oknie).

Centrum dla przedsiębiorców 

Centrum Przedsiębiorczości przy ul. Smolnej 4 w Warszawie zostało uruchomione ponad dwa lata temu. To pierwsza taka placówka w stolicy, gdzie w jednym miejscu można załatwić niemal wszystkie sprawy najważniejsze dla rozwoju własnej firmy - od zorganizowania biura, poprzez prowadzenie rozmów z klientami i kontrahentami, aż po udział w warsztatach i konferencjach. W centrum otrzymamy też pomoc merytoryczną dotyczącą prowadzenia biznesu.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-02-22

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer