Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Harce na lodowisku

Koniec ferii może być wesoły. Taki z pewnością był dla uczniów z gminy Konstancin-Jeziorna, którzy w minioną niedzielę (14 lutego) bawili się na gminnym lodowisku w Parku Zdrojowym. Widowiskowy pokaz łyżwiarzy, mecz w unihokeja i disco pod chmurką - to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla nich.

Impreza na koniec ferii 

Ferie zimowe w województwie mazowieckim już się skończyły. Samorząd Konstancina-Jeziorny postanowił trochę złagodzić uczniom ból związany z powrotem do szkoły. W minioną niedzielę (14 lutego) zaprosił dużych i małych mieszkańców gminy na drugą już edycje imprezy "Disco Ice & Show". Organizatorzy - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, Urząd Miasta i Gminy, Konstanciński Dom Kultury, Starostwo Powiatowe w Piasecznie i Rada Miejska Konstancin-Jeziorna - przygotowali masę atrakcji i niespodzianek. 

Pokaz i mecz 

Widowiskowy pokaz łyżwiarstwa zaprezentowali podopieczni Renaty Aleksander, mistrzyni Słowacji w jeździe figurowej, która również poprowadziła całą imprezę. Na lodowisku w przepięknej historii miłosnej wystąpili m.in. Shrek i Fiona, postacie z popularnej animacji. Z kolei sportowych emocji dostarczył nam mecz unihokeja. Po raz drugi oko w oko stanęli ze sobą samorządowcy i mieszkańcy. Ich pojedynek, podobnie jak przed rokiem, zakończył się remisem. Tym razem było 5:5. 

Zdjęcie z walentynką 

Dodatkowo w Parku Zdrojowym, z okazji przypadającego właśnie na 14 lutego święta zakochanych, stanęła wesoła fotobudka. Każdy uczestnik zabawy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze swoją walentynką. Nie zapomniano też o konkursach. W jednym z nich wystarczyło w oryginalny sposób odpowiedzieć na pytanie "Za co kocham Konstancin-Jeziornę?". Dla tych najbardziej pomysłowych czekały upominki ufundowane przez Wydział Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi UMiG, a także: Uzdrowisko Konstancin-Zdrój, Punkt Reklam oraz Restaurację Park Cafe&Rest. Zwieńczeniem niedzieli było disco lodowisko. Do tańca przygrywali didżeje Daniel Korytek i Tomasz Nowicki. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Kurier Południowy oraz portal mieszkańców Konstancin24.eu.

Zdjęcia: Andrzej Piętka 

Galeria zdjęć z imprezy "Disco Ice & Show"

Autor: Patryk Siepsiak

2016-02-16

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer