Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konstancin-Jeziorna w liczbach

Kto rządzi w Konstancinie-Jeziornie - kobiety czy mężczyźni? Jaka jest średnia wieku i poziom wykształcenia mieszkańców naszej gminy? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziemy w serwisie internetowym "Polska w liczbach".

Statystyki w jednym miejscu 

"Polska w liczbach" to kompendium wiedzy o naszym kraju. W bazie znajduje się 915 opisów polskich miast. Nie zabrakło w niej także gminy Konstancin-Jeziorna (kliknięcie łącza spowoduje otwarcie strony w nowym oknie). Zawiłe dane statystyczne zostały przedstawione tutaj w ciekawej i czytelnej formie. – Pochodzą one z oficjalnych ogólnodostępnych źródeł, m.in.: Głównego Urzędu Statystycznego, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Państwowej Komisji Wyborczej – wyjaśnia Tomasz Niedźwiecki, założyciel "Polski w liczbach". – Włożyłem dużo pracy w ich testowanie i weryfikację, uważam je za rzetelne. 

Wykresy i porównania 

Liczba i wiek mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna, statystyki małżeństw i rozwodów na przestrzeni lat, stopa bezrobocia - to tylko część zagadnień, które zostały przedstawione w formie interaktywnych zestawień, wykresów i porównań. Jak zapewnia Tomasz Niedźwiecki, dane będą regularnie aktualizowane. Te za 2015 roku pojawi się w momencie udostępnienia ich przez GUS.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-02-17

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer