Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konstancin-Jeziorna w TVP 3 Warszawa

W Konstancinie-Jeziornie gościła ekipa regionalnej TVP 3. Efekty jej pracy można było zobaczyć w piątek (12 lutego) w porannym programie "Dzień Dobry Warszawo".

Wycieczka po mieście

"Dzień Dobry Warszawo" to program śniadaniowy emitowany w TVP 3. Można go oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 7.00. Ekipa regionalnej "trójki" na początku tygodnia zawitała do Konstancina-Jeziorny. Efekty jej pracy zobaczyliśmy w piątek (12 lutego). Telewidzów na wycieczkę po jedynym uzdrowisku na Mazowszu zabrał Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna. Mieszkańcy stolicy, i nie tylko oni, odwiedzili m.in. Park Zdrojowy, tężnię solankową, Konstancińskie Centrum Hydroterapii, "Villę la Fleur" oraz dom Stefana Żeromskiego. 

Tu obejrzysz

Program "Dzień Dobry Warszawo" możemy obejrzeć na stronie internetowej TVP 3 Warszawa (link otwiera się w nowym oknie), wycieczka po Konstancinie-Jeziornie rozpoczyna się od 14 minuty.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-02-12

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer