Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Polub nas na Facebooku

Gmina Konstancin-Jeziorna idzie z duchem czasu i uruchomiła oficjalny profil na portalu społecznościowym Facebook. Wystarczy nas "polubić", by mieć szybki dostęp do najświeższych informacji z życia miasta i gminy.

Gmina na Facebooku

Konstancin-Jeziorna dołączył do największej społeczności internetowej na świecie. Od kilku dni na portalu Facebook dostępny jest oficjalny profil gminy. Znajdziemy go pod adresem: facebook.com/gminakonstancinjeziorna (link otwiera się w nowym oknie). Dzięki temu mieszkańcy oraz sympatycy jedynego uzdrowiska na Mazowszu na bieżąco będę mieli dostęp do aktualnych informacji z życia miasta i gminy. 

Wszystko w jednym miejscu

W serwisie będą publikowane także ciekawostki historyczne, turystyczne i przyrodnicze. Podpowiemy też, co warto zobaczyć i gdzie warto bywać w Konstancinie-Jeziornie. Nie zabraknie ogłoszeń, ważnych komunikatów, a także relacji z imprez i konkursów z nagrodami. Czekamy też na wszelkie sygnały, które będziemy przekazywać odpowiednim wydziałom konstancińskiego magistratu. Wszystko po to, aby być jeszcze bliżej naszych mieszkańców i poznać ich opinie. Czekamy na wszelkie komentarze i zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w  budowie naszej małej ojczyzny.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-02-11

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer