Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Powalczymy w konkursie EKO HESTIA SPA

Konstancin-Jeziorna znalazł się wśród jedenastu gmin, które powalczą w I edycji ekologicznego konkursu EKO HESTIA SPA. Na zwycięzcę czeka nagroda wartości 100 tys. zł. O tym, kto ją otrzyma dowiemy się we wrześniu. 

Wspólna inicjatywa

Jest to wspólna inicjatywa Grupy ERGO Hestia, jedynego fundatora nagrody i Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP, zrzeszającego obecnie 36 gmin uzdrowiskowych (bądź pretendujących do uzyskania statusu uzdrowiska) położonych na terenie naszego kraju. Konkurs ma promować i popularyzować najbardziej skuteczne i nowatorskie działania oraz inwestycje mające pozytywny wpływ na środowisko.

100 tys. zł dla zwycięzcy

Do konkursu zgłosiło się 11 gmin członkowskich stowarzyszenia. Oprócz Konstancina-Jeziorny są to także: Inowrocław, Nałęczów, Krynica-Zdrój, Rabka-Zdrój, Szczawnica, Sękowa, Sopot, Busko-Zdrój, Solec-Zdrój i Uniejów. Teraz będą one weryfikowane przez organizatorów, a wymienione miasta odwiedzi komisja konkursowa. Na zwycięzcę czeka nagroda wartości 100 tys. zł.

Wyniki we wrześniu

Zakończenie I etapu konkursu zaplanowano na koniec czerwca. Wręczenie nagród odbędzie się w trakcie gali jubileuszu 25-lecia Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP zaplanowanej na wrzesień. 

Autor: Patryk Siepsiak

2016-02-24

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer