Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Ekokonkurs plastyczny dla dzieci

Wystartował konkurs ekologiczny dla dzieci. Jesteś uczniem klasy I-III gminnej szkoły podstawowej? Stwórz ekorobota i wygraj nagrody. Na prace czekamy do 31 maja.

Robot z butelek

Zabawa skierowana jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych z gminy Konstancin-Jeziorna. Zadanie jest proste. Wystarczy wykonać postać ekorobota, a do jego przygotowania powinny posłużyć nam wyłącznie materiały pochodzące z odzysku np.: plastikowe butelki, opakowania tekturowe, itp.

Zgłoszenia

Prace należy złożyć w szkole, do której uczęszcza dziecko. Jest na to czas do 31 maja. Pamiętajmy, aby do każdego zgłoszenia dołączyć następujące dane: imię i nazwisko wykonawcy, wiek dziecka, klasa i nazwa szkoły. Najładniejsze i najoryginalniejsze ekoroboty wybierze komisja konkursowa, która oceniając prace weźmie pod uwagę m.in.: czy została ona wykonana samodzielnie, jest zgodna z tematem, jej oryginalność i staranność wykonania. W konkursie zostaną przyznane nagrody za I, II i III miejsce. Pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Laureatów poznamy 6 czerwca.

Regulamin konkursu plastycznego

Autor: Patryk Siepsiak

2016-05-11

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer