Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Piłkarskie święto dla dziewczynek

Futbol to sport nie tylko dla chłopców. W najbliższą niedzielę (22 maja) American School of Warsaw w Bielawie oraz Diamonds Academy zapraszają wszystkie dziewczynki na prawdziwe piłkarskie święto! Będą bezpłatne treningi, gry, zabawy i piknik rodzinny. 

Będzie się działo

W ramach "Dnia piłkarskiego" American School of Warsaw w Bielawie oraz Diamonds Academy organizują otwarte treningi dla dziewczynek od 4. roku życia. W najbliższą niedzielę (22 maja) nie zabraknie też innych futbolowych atrakcji, w tym licznych gier i zabaw z piłką oraz rodzinnego pikniku. W planach jest także turniej piłkarski, który zostanie rozegrany w trzech kategoriach wiekowych - U9, U12 i U14. 

Na szkolnym boisku

Świetna zabawa gwarantowana. Organizatorzy zapraszają od godz. 9.00 na boisko z naturalną trawą, które znajduje się na terenie American School of Warsaw (Bielawa, ul. Warszawska 202, Konstancin-Jeziorna). Wstęp wolny.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-05-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer