Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Powstaje siłownia pod chmurką

Trwają prace budowlane i montażowe siłowni pod chmurką w Parku Zdrojowym, niedaleko tężni solankowej i Konstancińskiego Domu Kultury. Na skweru rekreacyjno-sportowym znajdzie się aż 15 urządzeń.

Skwer rekracyjno-sportowy

Siłownie na świeżym powietrzu cieszą się w całej Polsce dużą popularnością. Wkrótce taki obiekt zostanie otwarty także w konstancińskim Parku Zdrojowym. Nowoczesny skwer rekreacyjno-sportowy powstaje tuż obok boiska do siatkówki, niedaleko tężni i Konstancińskiego Domu Kultury. Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą na nim aż 15 różnych, w tym 3 dla niepełnosprawnych sprzętów, służących rekreacji i wykonywaniu ćwiczeń fizycznych "pod chmurką". Będą to m.in. expander, stepper, orbitrek, rowery, drążki, ławki oraz stanowiska do wyciskania i wiosłowania. 

Dla spragnionych aktywności

Obecnie trwają intensywne prace budowlane i montażowe. Kompleks ma być gotowy już w czerwcu. Zaplanowane elementy tzw. małej architektury sprawią, iż nie będzie to zwykła siłownia plenerowa, ale oryginalny kompleks rekreacyjno-sportowy. Każdy, kto będzie miał ochotę spędzić aktywnie czas, znajdzie tu coś dla siebie. Wszystko czynne 24 godziny przez 7 dni w tygodniu i całkowicie za darmo.

Autor: Grzegorz Żurawski

2016-05-05

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer