Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Rajd w hołdzie św. Janowi Pawłowi II

"Pamiętam, więc idę" - to przesłanie towarzyszyć będzie uczestnikom "Rajdu Papieskiego" organizowanego przez parafię św. Józefa i Szkolny Klub Turystyczny "Traper". Na sportowe emocje zapraszamy w najbliższą sobotę (21 maja) na plac przed kościołem przy ul. Jaworskiego 1. Start o godz. 9.00.

Zapisy na rajd

Organizatorzy do udziału w imprezie zapraszają drużyny liczące od 5 do 8 osób. Zawodnicy tradycyjnie zostaną podzieleni na kilka grup, w zależności od swojego wieku. Uwaga! Dzieci, które nie ukończyły 12 lat mogą wystartować w rajdzie tylko pod opieką dorosłego. Z kolei osoby poniżej 16. roku życia muszą mieć pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Zapisy przyjmują opiekunowie szkolnych kół turystycznych. Swoje zgłoszenie można też przesłać drogą mailową na adres: sktk@op.pl lub w wystarczy w dniu imprezy zgłosić się do organizatorów.

Start i meta

Rajd wyruszy punktualnie o godz. 9.00. Zbiórka na placu przed kościołem św. Józefa przy ul. Jaworskiego 1 w Konstancinie-Jeziornie. Wtedy też każda z drużyn otrzyma pakiet z zadaniami do wykonania podczas marszu. Meta wyprawy w kościele, gdzie między godz. 13.00 a godz. 14.00 zostaną wręczone nagrody. 

Organizatorzy i sponsorzy

Zwycięzcami zostaną wszyscy, którzy przejdą całą trasę i wykonają wszystkie zadania. Ponadto trzy pierwsze drużyny otrzymają nagrody - upominki rzeczowe. Zapraszamy w imieniu organizatorów i sponsorów, którymi są: Parafia św. Józefa w Konstancinie-Jeziornie, Gmina Konstancin-Jeziorna, Szkolny Klub Turystyczny Traper, Centrum Kompleksowej Rehabilitacji i Piekarnia Radosława Jaskulskiego.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-05-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer