Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Ruszyły zapisy na "Kulturalne lato z KDK"

Ruszyły zapisy na wakacyjne zajęcia organizowane przez Konstanciński Dom Kultury. Na dzieci, które letni wypoczynek spędzą w mieście czekają m.in.: warsztaty - etnograficzne, muzyczne i artystyczne, gry planszowe, zajęcia językowe z wolontariuszami z Hiszpanii, Niemiec i Francji. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, kto pierwszy ten lepszy!

Mnóstwo atrakcji

"Tajniki malarstwa", Mali odkrywcy", "Podróże małe i duże" - tegoroczne wakacje z Konstancińskim Domem Kultury z pewnością nie będą nudne. Właśnie ruszyły zapisy na zajęcia organizowane od 27 czerwca do 15 lipca. W tegorocznym programie "Kulturalnego lata z KDK" znalazły się m.in.: warsztaty - etnograficzne, muzyczne i artystyczne, gry planszowe, zajęcia językowe z wolontariuszami z Hiszpanii, Niemiec, Francji, a także gry i zabawy ruchowe, wycieczki autokarowe i piesze, zajęcia plenerowe w parku, gry planszowe, wakacyjne kino. 

Zapisy

Atrakcji jest mnóstwo. Koszt udziału w półkoloniach to 60 zł za tydzień plus wycieczki (bilety wstępu). Zgłoszenia, dzieci w wieku od 6 do 12 lat, przyjmowane są do 10 czerwca pod nr tel. 22 484 20 25, w godz. 9.00-15.00 lub mailowo: mflis@konstancinskidomkultury.pl. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (30 osób/tydzień) o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. 

Więcej informacji

Organizator zapewnia wypoczynek zarejestrowany w warszawskim Kuratorium Oświaty. Opiekę i zajęcia pod okiem wychowawców posiadających uprawnienia kuratoryjne oraz doświadczonych instruktorów KDK. Więcej szczegółów, w tym dokumenty niezbędne do zgłoszenia dziecka na zajęcia dostępne są na stronie internetowej Konstancińskiego Domu Kultury (link otwiera się w nowym oknie).

Autor: Patryk Siepsiak

2016-05-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer