Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Spotkanie autorskie w Hugonówce

Co to będzie za wydarzenie! Do Konstancina-Jeziorny, na zaproszenie Biblioteki Publicznej, zawitają znani pisarze - Anna Strzelec i Jerzy Rostkowski. Na spotkanie autorskie zapraszamy już w najbliższy czwartek (19 maja) do Konstancińskiego Domu Kultury Hugonówka. 

Ona i on

Ona – poetka, pisarka ważnego nurtu powieści emigracyjnej. On – pisarz-detektyw historyczny opowie o organizacji, której istnienie polskie władze ukrywały od czasów wojny. Tajemnice tak potężne, że zainspirowały Annę Strzelec do napisania wierszy ilustrujących niezwykłe wydarzenia i niezwykłych ludzi. 

Książka z dedykacją

Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć, jakie to tajemnice usunięto z kart historii oraz odkryć, jak dwoje zupełni różnych pisarzy stworzyło artystyczny tandem, zapraszamy 19 maja o godz. 18.00 do KDK Hugonówka (ul. Mostowa 15). Będzie można m.in. kupić książki i dostać dedykacje autorów! Gośćmi specjalnymi spotkania będą także świadkowie historii oraz eksperci. Uczestnikom spotkania udostępnione zostaną także niepublikowane dotychczas zdjęcia i dokumenty. Wstęp wolny. 

Autor: Agnieszka Podolecka

2016-05-17

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer