Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Znamy zwycięzców konkursu

Znamy nazwiska laureatów konkursu ekologicznego zorganizowanego przez Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Twórcy najoryginalniejszych ekorobotów w poniedziałek (6 czerwca) otrzymali nagrody. 

60 prac

Uczniowie konstancińskich szkół, bo to do nich skierowany był konkurs plastyczny, na wykonanie ekorobotów z odpadów komunalnych mieli miesiąc. W tym czasie do konstancińskiego magistratu wpłynęło 60 prac. – Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem inwencji twórczej oraz zaangażowania dzieci – przyznaje Agnieszka Brzezińska z Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa UMiG Konstancin-Jeziorna. – Nie spodziewaliśmy się aż tak dużego odzewu, jest więc nam tym bardziej bardzo miło.

Oceniło jury

Najładniejsze i najciekawsze prace wybrało jury konkursu - liczyła się oryginalność i staranność wykonania. W poniedziałek (6 czerwca) poznaliśmy nazwiska zwycięzców. Nagrody laureatom wręczyli: Katarzyna Młodawska, drugi zastępca burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna i Anna Stefaniak, zastępca kierownika Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa.

Nagrodzeni

Otrzymali je: Anastazja Makarewicz z Zespołu Szkół nr 3 (za zajęcie I miejsca), Wiktor Kłak z Zespołu Szkół Integracyjnych nr 5 (za zajęcie II miejsca) oraz Aleksandra Gołębiowska ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Opaczy (za zajęcie III miejsca). Wyróżnienie za pomysł i wykonanie "Robota Multi-Multi" powędrowało do Adama Białeckiego z ZSI nr 5. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Galeria zdjęć

Autor:

2016-06-06

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer