Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Będzie cieplej i taniej

Budynek Zespołu Szkół nr 2 w Konstancinie-Jeziornie zostanie ocieplony. We wtorek (8 marca) Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna podpisał umowę w tej sprawie. Termomodernizacja budynku przełoży się m.in. na mniejsze rachunki za jego eksploatację.

Przetarg nieograniczony

W przetargu nieograniczonym na wykonanie termomodernizacji budynku Zespołu Szkół nr 2 i ściany małej sali gimnastycznej przy ul. Żeromskiego 15 w Konstancinie-Jeziornie wpłynęło 18 ofert. W toku postępowania trzy zostały odrzucone. Z kolei najkorzystniejszą propozycję przedstawił "ARBUD sp. z o.o. z Radomia. 

Umowa podpisana

Umowa między gminą Konstancin-Jeziorna a wykonawcą została podpisana w miniony wtorek (8 marca). Kontrakt obejmuje m.in.: wyklejenie ościeży oraz docieplenie: ścian, stropu ostatniej kondygnacji budynku głównego, kominów na dachu i fundamentu. Całość prac ma pochłonąć dokładnie 294.251,20 zł. Remont powinien się zakończyć do 30 września 2016 r. Dzięki termomodernizacji szkoła zaoszczędzi m.in. na ogrzewaniu.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-03-09

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer