Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Jesienią z kranów popłynie woda

Już na jesieni mieszkańcy ul. Kołobrzeskiej będą mieć bieżącą wodę i kanalizację. Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna podpisał właśnie umowę z firmą, która zrealizuje inwestycję. Wartość kontraktu opiewa na ponad 982 tys. zł. 

Firma z Czernideł

Chodzi o odcinek ul. Kołobrzeskiej od skrzyżowania z ul. Białostocką do skrzyżowania z ul. Głowackiego. O kontrakt obejmujący budowę sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej, wraz z położeniem odcinków rurociągów do granic posesji, ubiegało się 8 wykonawców. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma "ENERGO-WAC Wacław Bąk" z Czernideł i to z nią burmistrz Kazimierz Jańczuk podpisał umowę. 

Harmonogram prac

Roboty budowlane przewidziane są do końca lipca, a od 1 października wspominany odcinek ul. Kołobrzeskiej zostanie włączony do istniejącej sieci. Wartość inwestycji, która stanowi kontynuację większego, rozpoczętego w 2012 roku, zadania obejmującego teren Skolimowa północno-zachodniego wynosi 982.793,74 zł.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-03-09

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer