Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Kolejne inwestycje wod.-kan.

W naszej gminie przybywa nowych odcinków kanalizacji i wodociągów. Burmistrz Kazimierz Jańczuk w poniedziałek (14 marca) podpisał umowę na budowę sieci od ul. Zaleśnej w Kawęczynku - Borowinie do ul. Potulickich w Konstancinie-Jeziornie.

Umowa podpisana

Za realizację inwestycji odpowiedzialne jest konsorcjum firm, w skład którego wchodzą: "Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A." z Ełku i "ELMO S.A." z Siedlec. W miniony poniedziałek (14 marca) Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna podpisał umowę z przedstawicielami spółki. 

Wodociąg i kanalizacja

W ramach zadania na odcinku od ul. Zaleśnej w Kawęczynku - Borowinie do ul. Potulickich w Konstancinie-Jeziornie powstanie ok. 2,6 km kanalizacji sanitarnej i ponad 2 km wodociągu. Przekazanie placu budowy zaplanowano na najbliższy wtorek (23 marca). Wykonawca, zgodnie z kontraktem, na realizację prac ma czas do 31 listopada 2016 roku. Termin zakończenia inwestycji, w tym uzyskania pozwolenia na użytkowanie wyznaczony został na 28 lutego 2017 r.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-03-18

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer