Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Koncert charytatywny dla Joanny

Pani Joanna z Piaseczna cierpi na postępujący zanik mięśni. Przeszczep jest dla niej jedyną szansą na życie bez wózka inwalidzkiego. Niestety, koszt terapii przekracza możliwości finansowe kobiety. Dlatego już w niedzielę (3 kwietnia) Fundacja Czy Mogę Pomóc? i Konstanciński Dom Kultury organizują koncert charytatywny, do którego włączyli się magik Maciej Pol i wokalista Gracjan Kalandyka. Przyjdź i pomóż pani Joannie w walce z chorobą.

Diagnoza jak wyrok

Joanna Wdowiak z Piaseczna jest młodą, ambitną i pełną energii kobietą. Kiedy zachorowała i jej dotychczasowy świat runął w gruzach. Diagnoza lekarska brzmiała niczym wyrok: dystrofia, czyli postępujący zanik mięśni - nieuleczalna choroba, skazująca człowieka na wózek. Na szczęście pani Joanna nie załamała się i każdego dnia dzielnie walczy o swoje zdrowie. Niestety, choroba cały czas postępuje, a jedynym ratunkiem jest dla niej przeszczep komórek macierzystych z krwi pępowinowej. Koszt terapii wynosi aż 197 tys. zł. Jest to jednak kwota nieosiągalna dla kobiety i jej najbliższych. 

Pomoc fundacji

Pani Joanna pomoc znalazła w Fundacji Czy Mogę Pomóc? z Piaseczna, która wspólnie w Konstancińskim Domem Kultury w najbliższą niedzielę (3 kwietnia), o godz. 17.00, organizują koncert charytatywny. Tego dnia na scenie Hugonówki (ul. Mostowa 15) zobaczymy wokalistę Gracjana Kalandyka, uczestnika programu telewizyjnego "The Voice of Poland" oraz znanego polskiego magika - Macieja Pola. Artyści zgodzili się wystąpić nieodpłatnie, dzięki temu cała kwota, uzyskana ze sprzedaży biletów - cegiełek i zbiórki publicznej przeprowadzonej podczas imprezy, zostanie przekazana na dofinansowanie kosztownego leczenia i rehabilitacji pani Joanny.

Bilety - cegiełki

Bilety wstępu kosztują 30 zł dzieci i 50 zł dorośli. Liczba miejsc jest ograniczona. Wejściówki można zarezerwować telefonicznie, pod nr: 693 436 430 i 503 099 034 lub mailowo, wysyłając wiadomość na jeden z podanych adresów: agnieszka.rudzinska@czymogepomoc.pl, pomoc@czymogepomoc.pl lub joanna.wdowiak@op.pl (linki otworzą się w nowych oknach).

Wpłać na konto

Jeśli ktoś nie będzie mógł uczestniczyć w niedzielnym koncercie, a chciałby wesprzeć panią Joannę, pieniądze można wpłacić na konto Fundacji CMP - Czy Mogę Pomóc? (ul. Puławska 49, 05-500 Piaseczno, nr: 45 1750 0012 0000 0000 1130 6292 Raiffeisen Bank Polska S.A.). 

Więcej informacji na temat akcji znajdziemy na stronie internetowej: czymogepomoc.pl (link otworzy się w nowym oknie).

Autor: Patryk Siepsiak

2016-03-29

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer