Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Nowy szef konstancińskiej policji

Wiemy kto będzie nowym komendantem konstancińskiej policji. Od maja schedę po asp. sztab. Ireneuszu Kwiecjaszu, który przeszedł na emeryturę ma przejąć asp. Radosław Tomaszewski z Otwocka.

Zmiany

Po ponad miesiącu od pożegnania i przejściu na emeryturę dotychczasowego komendanta, konstancińscy policjanci poznali personalia nowego szefa. Będzie nim asp. Radosław Tomaszewski, dotychczasowy kierownik posterunku policji w Wiązownie. Tomaszewski ma 36 lat, z wykształcenia jest prawnikiem. Wraz żoną i dwójką dzieci mieszka w Otwocku. W mundurze policjanta pełni służbę od 11 lat. Pracował m.in. w wydziale do walki z przestępczością gospodarczą, następnie w wydziale dochodzeniowo-śledczym Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. 

Powołanie 

25 marca insp. Robert Kokoszka, KPP w Piasecznie powołał go na stanowisko Komendanta Komisariatu w Konstancinie-Jeziornie. Na dniach nominację ma podpisać Komendant Stołeczny Policji. Asp. Tomaszewski obowiązki przejmie na początku maja. O planach i zamierzeniach nowego komendanta napiszemy w kolejnym wydaniu Biuletynu.

Autor: Autor: Grzegorz Żurawski

2016-03-30

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer