Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Uczniowski koszyczek wielkanocny

W Zespole Szkół nr 2 w Konstancinie-Jeziornie po raz pierwszy wybrano i nagrodzono najładniejsze koszyczki wielkanocne. Na konkurs wpłynęło ponad 60 prac. Wszystkie można było podziwiać na przedświątecznej wystawie.

Ponad 60 prac

Jak przyznaje dyrekcja "dwójki", efekt konkursu przerósł najśmielsze oczekiwania organizatorów. Dzieci z oddziału przedszkolnego, klas IV-VI oraz gimnazjum wykonały ponad 60 prac artystycznych, przedstawiających koszyczek wielkanocny. Wszystkie dzieła były bardzo oryginalne, a przy tym proste i oparte na tradycyjnych wzorcach. Do wykonania koszyczków użyto różnorodnych materiałów, w tym tak nietypowych jak ciasto drożdżowe, masa solna czy szyszki sosnowe. 

Nagrody dla wszystkich

Choć z trudem, bo wszystkie prace były przepiękne, komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców, a wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy ufundowane przez radę rodziców. Konkurs i wystawę przygotowały Anna Brzezińska i Alicja Biedrzycka, nauczycielki. 

Autor: Grzegorz Żurawski

2016-03-24

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer