Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

W bibliotece o bezpieczeństwie w sieci

Jakie zagrożenia czyhają na nas podczas surfowania w sieci? Jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej i zakupów online? Między innymi tego dowiemy się w najbliższy piątek (18 marca) w filii Skolimów Biblioteki Publicznej przy ul. Rycerskiej 13. 

Bezpieczne surfowanie

Internet jest obecnie najpopularniejszym medium wykorzystywanym w niemalże wszystkich dziedzinach naszego życia. Dzięki niemu, niemal z każdego zakątka świata, mamy szybki dostęp do aktualnych wiadomości, porad specjalistów i różnych ciekawostek. Dzięki sieci możemy też komunikować się z innymi, robić zakupy czy też korzystać z bankowości elektronicznej.

Spotkanie w bibliotece

Niestety, wirtualny świat niesie za sobą wiele zagrożeń. Hakerzy, złodzieje tożsamości, wirusy, cyberprzemoc, hazard i dyskryminacja - to tylko niektóre z nich. Jak skutecznie się przed nimi bronić dowiemy się w najbliższy piątek (18 marca) na spotkaniu "Bezpieczny Internet", które odbędzie się w filii Skolimów Biblioteki Publicznej przy ul. Rycerskiej 13. Jego gościem będzie informatyk, który przybliży uczestnikom problematykę bezpieczeństwa w sieci, odpowie też na nurtujące nas pytania. Początek o godz. 10.00.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-03-14

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer