Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wiosenna zbiórka zużytych opon

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna kolejny raz organizuje wiosenną zbiórkę zużytych opon samochodowych i rowerowych. 9 i 16 kwietnia bezpłatnie odbierze je od mieszkańców Zakład Gospodarki Komunalnej.

Dwa razy w roku 

Zbiórka zużytych opon samochodowych (od aut osobowych i dostawczych) oraz rowerowych organizowana jest przez konstanciński magistrat już od dwóch lat, dwa razy do roku. Tym razem odbędzie się ona 9 i 16 kwietnia. W pierwszym terminie obejmie ona swoim zasięgiem Konstancin-Jeziornę, a w drugim - sołectwa. Opony od mieszkańców odbierze, zupełnie za darmo, Zakład Gospodarki Komunalnej. Pamiętajmy, by wystawić je przed swoją posesję nie później niż o godz. 8.00.

  • Uwaga! Opony od samochodów ciężarowych i opony ciągnikowe nie będą odbierane!

Mapa zbiórki

Na mapie poniżej prezentujemy trasę przejazdu pojazdu zbierającego opony. Szczegółowa mapa dostępna jest w Gminnym Systemie Informacji Przestrzennej (link otworzy się w nowym oknie). Dodatkowych informacji na temat m.in. poszczególnych tras udzielają pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa magistratu pod nr tel.: 22 484 25 93 lub 22 484 2512.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-03-25

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer