Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Baza organizacji pozarządowych

W związku z tworzeniem Bazy Organizacji Pozarządowych działających na terenie gminy Konstancin-Jeziorna prosimy organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie o wypełnienie specjalnej ankiety.

Ponad 70 organizacji

Według Krajowego Rejestru Sądowego oraz danych uzyskanych ze Starostwa Powiatowego w Piasecznie na terenie gminy Konstancin-Jeziorna swoją siedzibę ma ponad 70 organizacji pozarządowych i fundacji  (ich wykaz znajdziemy Tutaj  - link otwiera się w nowym oknie). Niestety, dane te często nijak mają się do rzeczywistość. Wiele podmiotów ujętych w systemie KRS to stowarzyszenia „widma”, inne już przed laty zakończyły swoją działalność. 

Ankieta

W związku z tym zwracamy się do organizacji pozarządowych o wypełnienie specjalnej ankiety. Dzięki zebranym w ten sposób informacjom powstanie baza organizacji działających na rzecz mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna. Wypełniony formularz można przesłać elektronicznie na adres: komunikacjaspoleczna@konstancinjeziorna.pl lub dostarczyć osobiście do Biura Komunikacji Społecznej (ul. Warszawska 23, 05-520 Konstancin-Jeziorna).

Do pobrania

Autor: Patryk Siepsiak/Biuro Komunikacji Społecznej

2016-10-21

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer