Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Burmistrz nagrodzi sportowców

Do 15 listopada konstanciński magistrat czeka na zgłoszenia kandydatów do dorocznych nagród, które najlepszym sportowcom przyzna burmistrz gminy.

Wybitne wyniki

W ubiegłym roku wyróżniono aż 36 sportowców. Ilu w tym roku otrzyma nagrodę burmistrza, dowiemy się na przełomie listopada i grudnia. Mogą się o nią ubiegać sportowcy - zameldowani na stałe w naszej gminie, którzy mają na swoim koncie wybitne wyniki w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie, a w szczególności biorący udział w zawodach rangi: igrzyska olimpijskie, mistrzostwa świata lub Europy, puchar świata lub Europy, liga światowa lub europejska, organizowanych przez uprawnione federacje, związki i centrale sportowe.

Szczególne osiągnięcia

Poza tym na nagrodę pieniężną mogą liczyć sportowcy, którzy zajęli miejsca I-IV w mistrzostwach województwa, a także grają w ligach krajowych (ekstraklasa, I i II liga) lub mogą się pochwalić innymi szczególnymi osiągnięciami w określonych dyscyplinach sportowych.

Uwaga! Osiągnięcia sportowe muszą być udokumentowane i obejmować okres od 1 listopada 2015 r. do 31 października 2016 roku.

Kto może złożyć wniosek?

Wnioski o przyznanie nagrody burmistrza mogą składać:

  • władze klubu sportowego,
  • stowarzyszenia kultury fizycznej lub odpowiedniego związku sportowego,
  • jednostki oświatowe,
  • mieszkańcy gminy,
  • właściwa komisja Rady Miejskiej Konstancina-Jeziorny.
Do 15 listopada

Komplet dokumentów należy złożyć do 15 listopada w kancelarii konstancińskiego magistratu (pok. nr 4) lub przesłać drogą pocztową na adres: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, ul. Warszawska 32, 05-520 Konstancin-Jeziorna (w tym przypadku decyduje data wpływu wniosku do urzędu).

Do pobrania

Autor: Patryk Siepsiak

2016-10-18

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer