Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Grupa taneczna KANTATA II zaprasza seniorów

Można zapisywać się do nowej grupy tanecznej przeznaczonej dla seniorów i prowadzonej przez panią Lidię Leszczyńską- zespołu KANTATA II. Istniejący zespół KANTATA I ćwiczy już czwarty rok, ma spory dorobek artystyczny i zadowolonych uczestników. Zapraszamy wszystkich seniorów chcących poprawić swoją kondycję psychofizyczną i miło spędzić czas przy muzyce.

Celem zajęć prowadzonych w zespołach tanecznych jest poprawienie kondycji fizycznej ćwiczących, nauka estetyki ruchu, wzmocnienie pamięci ruchowej i orientacji przestrzennej, a także umiejętności zapamiętywania zarówno fraz muzycznych jak i kombinacji elementów ruchowych. Wszystko to na bazie zabawy w taniec integracyjny (taniec etniczny w kręgu) oraz na bazienauki podstawowych elementów tanecznych tańców polskich oraztowarzyskich, ale w konwencji formacji, bez konieczności tańca z partnerem.

Prowadzone w soboty od godz. 15.00 w Sali aerobiku GOSIR zajęcia są bezpłatne. Jedynym warunkiem jest regularne uczęszczanie, aby nie zaburzać pracy grupy.

Zapisy bezpośrednio u pani Lidii Leszczyńskiej: tel. 531 78 28 92 lub email: biuro@etiuda.waw.pl

Bliższe informacje o zespole Kantata na stronie: www.etiuda.waw.pl - w zakładce KANTATA.

Zapraszamy o godz. 15.00 w soboty, sala aerobiku GOSiR, ul. Żeromskiego 15.

Autor:

2016-10-03

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer