Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Jeszcze można zgłaszać kandydatury do Pereł Mazowsza

Tylko do 13 listopada zbierane są zgłoszenia do II edycji konkursu Perły Mazowsza, którego celem jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców, najciekawszych ofert turystycznych oraz wydarzeń organizowanych w regionie. Warto zgłosić nasze konstancińskie wydarzenia i atrakcje, bo takich mamy wiele.

Perły Mazowsza integrują lokalną społeczność z organizacjami samorządowymi i przedsiębiorcami, pozwalają na docenienie lokalnych firm i wydarzeń.  Statuetka Perły Mazowsza dowodzi nie tylko o wysokiej jakości świadczonych usług i zaangażowaniu, lecz przede wszystkim świadczy o docenieniu firmy, wydarzenia czy sportowca przez osoby z lokalnej społeczności.

Kategorie

Celem akcji jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców, najciekawszych ofert turystycznych w regionie, najpopularniejszych wydarzeń promocyjnych oraz najpopularniejszych sportowców/klubów/trenerów.

PERŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Wyłoni przedsiębiorstwa, które swoimi wynikami ekonomicznymi oraz aktywną społeczną postawą wyróżnia się w powiecie i zyskuje poparcie mieszkańców. Z każdej gminy jedna firma zostanie nagrodzona tytułem „Perły przedsiębiorczości w gminie”. Tytuł „Perła przedsiębiorczości powiatu piaseczyńskiego 2016” otrzyma przedsiębiorstwo, które uzyska najwięcej głosów oraz punktów na podstawie przesłanej ankiety.

PERŁA MAZOWSZA

W tej części wyróżnione zostanie wydarzenie (np. akcje plenerowe, festiwale, konkursy) bądź oferta turystyczna (np. miejsce, usługa, danie itp.). Z każdej gminy jedna oferta turystyczna bądź wydarzenie zostanie nagrodzone tytułem „Perła Mazowsza”.

PERŁA SPORTU

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca – promotora sportu, drużynę, sekcję lub klub Powiatu Piaseczyńskiego. Kto waszym zdaniem powinien otrzymać takie wyróżnienie? Zapraszamy do zgłaszania kandydatur. Z każdej gminy jeden sportowiec/klub/trener zostanie nagrodzony tytułem „Perła Sportu”. Tytuł „Perła Sportu Powiatu” otrzyma sportowiec/klub/trener, który uzyska najwięcej głosów oraz punktów na podstawie przesłanej ankiety.


Harmonogram konkursu i miejsca głosowania

Do 13 listopada można zgłaszać najlepsze przedsiębiorstwa, wydarzenia czy oferty turystyczne, lub sportowców z Mazowsza. W listopadzie nastąpi ogłoszenie listy nominowanych w poszczególnych kategoriach i będzie można już głosować.
Na przełomie stycznia i lutego, po zakończeniu głosowania, odbędzie się uroczysta gala i wręczenie nagród zwycięzcom.

Zachęcamy do uczestnictwa i zgłaszania naszych przedsiębiorstw, atrakcji i sportowców, a następnie do głosowania. 

Urny do zgłaszania, wraz z formularzami dostępne są w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, ul. Warszawska 32, oraz w Galerii Lima, ul. Warszawska 31. 

Więcej informacji na: www.perlymazowsza.pl   oraz    www.facebook.com/perlymazowsza2015Autor:

2016-11-07

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer