Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Ograniczenia ruchu na ul. Bielawskiej do końca listopada

W związku z przedłużającym się remontem ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie, (na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Rynkowej), termin kursowania autobusów linii 710 oraz N50 na tymczasowo wyznaczonej trasie objazdu – tj. ul. Rynkową i Aleją 1000-lecia Państwa Polskiego będzie trwał do dnia 30 listopada 2016 r.

Od 19 października w godzinach od 7.00 do 20.00 ul. Bielawska na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Rynkowej jest częściowo zamknięta dla ruchu kołowego, a dopuszczony jest ruch jednokierunkowy, od ul. Warszawskiej do ul. Rynkowej. Pojazdy poruszające się w przeciwnym kierunku korzystają z wyznaczonego objazdu ul. Rynkową i Aleją 1000-lecia Państwa Polskiego.

Trasa autobusu linii 710 komunikacji miejskiej do 30 listopada 2016 r. zostaje zmieniona i będzie  :

  • autobusy jadące z Warszawy będą skręcały w Aleję 1000-lecia Państwa Polskiego, ul. Rynkową, następnie w lewo w ul. Bielawską do Mirkowskiej i dalej dotychczasową trasą w kierunku Piaseczna.
  • autobusy jadące z Piaseczna będą z ul. Mirkowskiej skręcały w ul. Bielawską, następnie ul. Rynkową do Alei 1000-lecia Państwa Polskiego, a dalej w prawo w kierunku Warszawy dotychczasową trasą.
  • przystanki w ul. Warszawskiej na odcinku od ul. Rynkowej do Ronda AK nie będą obsługiwały linii 710.
  • wyznaczono tymczasowe przystanki w Alei 1000-lecia Państwa Polskiego
    w rejonie sklepu Lidl oraz w ul. Rynkowej w rejonie skrzyżowania z ul. Bielawską.

Roboty drogowe będzie prowadziła firma Pol-Dróg Warszawa Sp. z o. o. na zlecenie gminy Konstancin-Jeziorna.

Szczegółowe informacje dotyczące zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej można znaleźć na stronie internetowej   www.ztm.waw.pl

Za czasowe utrudnienia wszystkich mieszkańców przepraszamy.

Autor:

2016-11-10

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer