Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Rakiety startują w Opaczy

Tagi:

Klub Sportowy RAKIETA zaprasza na dwa wyjątkowe wydarzenia sportowe związane ze sportami rakietowymi: badmintonem, tenisem i tenisem stołowym. Ich miejscem będzie nowa hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 6 im. Macieja Rataja w Konstancinie-Jeziornie, Opacz 9.

Dzień Otwarty Sportów Rakietowych

Już w niedzielę 30 października, zarówno dorośli jak i dzieci, będą bawić się uprawianiem sportów rakietowych: badmintona, tenisa i tenisa stołowego. Wszystko to w nowoczesnej szkolnej hali sportowej. Każdy też będzie mógł wziąć bezpłatnie udział (po wcześniejszym zapisaniu się lub jeśli będzie miejsce) w treningu lub chociaż być jego obserwatorem.

Sporty rakietowe są nie tylko bardzo atrakcyjną formą aktywności ruchowej. Mają znakomity wpływ na sprawność fizyczną dziecka i dorosłego, a także na rozwój i zachowanie w dobrej formie naszego mózgu. Zapraszamy na pokazowe treningi oraz do zapisania się na zajęcia z tenisa stołowego, badmintona i tenisa w naszym klubie. 


PROGRAM DNIA:

10.00-11.00- trening tenisa stołowego dla dzieci i dorosłych- sesja 1

11.00-12.00 - trening badmintona dla przedszkolaków (4-6 lat)

                      - bezpłatne korzystanie ze stołów tenisowych

12.00-13.00 - trening tenisa stołowego dla dzieci i dorosłych- sesja 2

13.00-14.00 - trening badmintona dla dzieci i dorosłych

14.00-15.00 - trening tenisa dla dorosłych

15.00-16.00- trening tenisa dla dzieci

16.00- 17.00- bezpłatne korzystanie z kortów do badmintona


I Konstanciński Rodzinny Turniej 3 Rakiety

A w weekend 19 i 20 listopada zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym tego typu w Konstancinie rodzinnym turnieju w trzech dyscyplinach: tenisie stołowym, badmintonie i tenisie. Wyłonimy i nagrodzimy najlepsze Rodziny Konstancina-Jeziorny w sportach rakietowych. Wśród wszystkich zgłoszonych drużyn rodzinnych wylosujemy Nagrodę Specjalną.  Jest jeszcze czas, aby przygotować się do udziału w turnieju. 


PRZYJDŹ, KORZYSTAJ BEZPŁATNIE I ZAPISZ SIĘ NA NASZE TRENINGI!

Zapraszamy na zajęcia Klubu RAKIETA, które organizujemy dla dzieci już od 5 roku życia oraz dla dorosłych.  Informacje na www.opacz.edu.pl/uks-rakieta

Zapisy na treningi w dniu otwartym na adres mail: uksrakieta@gmail.com

Tel: 22 754 28 72  Więcej informacji: www.opacz.edu.pl

Autor:

2016-10-21

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer