Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Do kina i na koncert

Nie samym Festiwalem Sportów Teatralnych Konstancin-Jeziorna żyje. W najbliższy weekend zapraszamy też do kina plenerowego i na dwa letnie koncerty.

Kino Plenerowe w amfiteatrze

W piątkowy wieczór, 26 sierpnia o godz. 21.15 w konstancińskim amfiteatrze odbędzie się ostatni seans w ramach letniego kina plenerowego. Zostanie wyświetlony amerykański film "W sieci kłamstw" z 2008 roku w reżyserii Ridleya Scotta. W rolach głównych trzymającego w napięciu thrillera szpiegowskiego zagrali Russell Crowe oraz Leonardo DiCaprio. Wstęp wolny.

Koncert Letni: Pieśni i tańce ludowe

W sobotę, 27 sierpnia o godz. 15 w konstancińskim amfiteatrze odbędzie się koncert folklorystyczny zespołu dziecięcego ze Słowacji Cindruska oraz tancerzy Kuźni Artystycznej z Centrum Kultury Wilanów. Oba zespoły mogą pochwalić się wieloma sukcesami na arenie międzynarodowej oraz występami niemal w całej Europie. Na konstancińskiej scenie będzie można obejrzeć występ, na który złożą się tańce i pieśni narodowe oraz ludowe z wybranych regionów Polski i Słowacji. Wstęp wolny.

Koncert Letni: Wasowski Nic Więcej

W niedzielę, 28 sierpnia o godz. 16 w amfiteatrze zabrzmią najpiękniejsze utwory Jerzego Wasowskiego. W koncercie "Wasowski Nic Więcej" wystąpią Miłosz Wośko (fortepian), Robert Murakowski (trąbka), Paweł Pańta (kontrabas), a zaśpiewa Katarzyna Warno. Wokalistka ceniąca prostotę, zainspirowana jazzem, podążająca własną drogą miłośniczka delikatnych dźwięków i mądrych słów. Nie boi się eksperymentów, obdarzona głęboką, ciepłą barwą głosu, nie obwiesza się świecidełkami, nie stroszy piórek, wychodzi na scenę mając do dyspozycji tylko i aż przepiękny sznur pereł nawleczonych z piosenek Jerzego Wasowskiego -  prezentując go z pokorą i dumą.

Autor: KDK

2016-08-25

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer