Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Jest nowocześnie i ładnie

Zniszczone łazienki, toalety, szatnie i główny hol Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zmieniły się nie do poznania. Mile zaskoczeni będą także użytkownicy siłowni. Remont tych pomieszczeń kosztował łącznie ponad 176,8 tys. zł.

Korytarze i sanitariaty

Pomieszczenia na parterze budynku GOSiR nie były remontowane od 10 lat. Ich stan techniczny i wygląd pozostawiały wiele do życzenia. W minione wakacje łazienki, toalety, szatnie, korytarz wraz z holem głównym w końcu przeszły metamorfozę. Remont prowadzony były od końca czerwca do połowy sierpnia. Zakres prac był bardzo długi, a efekt naprawdę robi wrażenie. Budowlańcy m.in.: skuli zniszczoną glazurę, zerwali stare wykładziny. W śmietniku wylądowały też zgniłe ościeżnice drzwi oraz uszkodzone wyposażenie sanitariatów. Wszystkie instalacje i zużyte elementy zostały wymienione na nowe. Teraz jest nowocześnie, ładnie i kolorowo. Remont tej części pochłonął 149 445 zł. 

Nowa wykładzina

Mile zaskoczeni będą także użytkownicy siłowni. Tutaj wymieniono wykładzinę podłogową. – Zniszczoną, wykonaną z kauczuku zastąpiono specjalistyczną, amortyzującą i odporną na uszkodzenia – mówi Jolanta Urbańska, dyrektor GOSiR. – Na ścianach zostały zamontowane też specjalistyczne odbojnice zabezpieczające ściany przed uszkodzeniem oraz klimatyzacja.
Całość kosztowała 27,3 tys. zł. 

Galeria zdjęć

Autor: Patryk Siepsiak

2016-08-23

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer