Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Nasze propozycje na weekend

Najbliższy weekend warto spędzić w konstancińskim Parku Zdrojowym. Zapraszamy na Wieczór Tanga Argentyńskiego, kolejny seans kina plenerowego oraz koncerty w amfiteatrze i potańcówkę przy Hugonówce.

Tango argentyńskie w Hugonówce

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Wieczór Tanga Argentyńskiego. W piątek, 19 sierpnia o godz. 19.00 w KDK Hugonówka, w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Mostowej 15 odbędą się warsztaty tanga dla zaawansowanych (20 zł za parę). Natomiast od godz. 20.30 zaczną się zajęcia z tanga milonga, w których mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, również nowicjusze (10 zł za osobę). Warsztaty poprowadzą mistrzowie tanga Jakub Grzybek i Patrycja Cisowska-Grzybek.


Kino Plenerowe w amfiteatrze

W piątkowy wieczór, 19 sierpnia o godz. 21.15 w ramach letniego kina plenerowego w konstancińskim amfiteatrze będzie wyświetlony amerykański film Broken Flowers z 2005 roku w reżyserii Jima Jarmuscha. W roli głównej świetny Bill Murray. Aktor wciela się w postać podstarzałego uwodziciela, który dowiaduje się, że ma syna i odwiedza swoje byłe kochanki, by znaleźć matkę potomka. W obsadzie doskonałej tragikomedii plejada gwiazd, m.in. Julie Delpy, Sharon Stone, Jessica Lange i Tilda Swinton.

Koncert Letni: Michał Sołtan

W sobotę, 20 sierpnia o godz. 19.00 w konstancińskim amfiteatrze odbędzie się koncert Michała Sołtana, wokalisty, multiinstrumentalisty i kompozytora, lidera jazzowego zespołu Imagination Quartet. Artysta uważa, że muzyka jest jedna, czerpie więc z bogactwa rocka, jazzu, popu czy muzyki elektronicznej. Muzyk sam aranżuje swoje piosenki przy pomocy Loop Station czyli urządzenia umożliwiającego tworzenie półplaybacków na żywo w obecności słuchaczy. Grając na wielu instrumentach naraz, takich jak wokal, gitary, ukulele w tym U-BASS, instrumenty klawiszowe, beatbox, perkusjonalia, Sołtan w pojedynkę tworzy akompaniament pod swoje teksty. Wielka pasja do muzyki, jako ilustracji rzeczywistości zapewnia niezapomniane, oryginalne i wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Wstęp wolny.

Koncert Letni: Trzeba Marzyć

W niedzielę, 21 sierpnia o godz. 16.00 w amfiteatrze zabrzmią najpiękniejsze piosenki Jonasza Kofty i Jana Wołka, do których muzykę skomponował wybitny aranżer i gitarzysta, Janusz Strobel. „Trzeba marzyć” to poetycko opowiedziany recital o miłości, marzeniach i tęsknocie. Wystąpią Janusz Strobel, Andrzej Jagodziński oraz wokalistka Nula Stankiewicz. Subtelna Artystka, obdarzona poczuciem humoru i nawiązująca świetny, ciepły kontakt z publicznością, przepięknie i prosto śpiewa o tym, co w życiu najważniejsze. Wstęp wolny.

Roztańczona Hugonówka

W niedzielę, 21 sierpnia o godz. 18.00 zapraszamy do „Roztańczonej Hugonówki”. W altanie przy ul. Mostowej 15 odbędzie się potańcówka w plenerze. Będą m.in. muzyka dancingowa, rock'n'roll, tango i flamenco. Każdy może spróbować swoich sił i doskonale się bawić. Nastrojowe „przytulanki” przeplatać się będą z żywiołowymi rytmami.

Autor: KDK

2016-08-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer