Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Przedszkole wykreślone z ewidencji

Burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna informuje o wykreśleniu Niepublicznego Przedszkola „Skrzatka Oczatka” przy ul. Batorego 18 w Konstancinie-Jeziornie z ewidencji placówek niepublicznych działających na terenie naszej gminy.

Decyzja

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna informuje, że 6 czerwca 2016 roku wydał decyzję nr OKZ.4430.1.2016 na podstawie, której wykreślił z ewidencji placówek niepublicznych gminy Konstancin-Jeziorna Niepubliczne Przedszkole „Skrzatka Oczatka” z siedzibą przy ulicy Batorego 18 w Konstancinie-Jeziornie.

Wykreślenie z ewidencji

Osoba prowadząca przedszkole odwołała się od decyzji burmistrza  do Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Warszawie, który swoim  postanowieniem nr ZSE.542.16.2016.JS z dnia 3 sierpnia 2016 r.  stwierdził uchybienie terminu do wniesienia odwołania. W związku z powyższym  decyzja burmistrza stała się ostateczna i  Niepubliczne Przedszkole „Skrzatka Oczatka”  zostało wykreślone z ewidencji, co jest równoznaczne z likwidacją przedszkola. 

Autor: Patryk Siepsiak

2016-08-24

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer