Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Sobotni relaks w Bielawie

Nie masz planów na najbliższą sobotę (20 sierpnia)? Przyjedź do Bielawy, gdzie magazyn „SWAY”, portal KobiecaReaktywacja.pl oraz park WAWA WAKE zapraszają na relaks pełen kobiecych inspiracji. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci i panów.

Dla ciała i dla umysłu

Jak zapowiadają organizatorzy, będzie "coś dla ciała": wakeboarding, kitesurfing, pilates, joga, zumba, taniec w kubańskich rytmach, nauka ładnego poruszania się, taniec dla dzieci, crossfit, manicure, stylizacja sylwetki, koszykówka dla dzieci, makijaż, masaż oraz "coś dla umysłu": pogadanki o rozwoju osobistym, inteligencji finansowej, relacjach w związkach i mowie ciała, zajęcia body&mind, malowanie mandali, dietetyka i wiele innych atrakcji. 

Wszystko za darmo

To wszystko, i znacznie więcej już 20 sierpnia w godz. 10.00-18.00 w Bielawie (Wawa Wake przy ul. Wspólnej 80). Uwaga! Wstęp i dostęp do wszystkich atrakcji jest bezpłatny. Warto wziąć ze sobą sportowe i plażowe stroje oraz koc i matę do ćwiczeń. Burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna objął honorowy patronat nad imprezą. Zapraszamy!

Autor: Patryk Siepsiak

2016-08-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer