Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Umowa podpisana, wkrótce ruszą prace

Budowę nowego ratusza przy ul. Nowopiaseczyńskiej w Konstancinie-Jeziornie dokończy firma Erekta Budownictwo z Warszawy. W czwartek (11 sierpnia) władze gminy podpisały umowę na realizację inwestycjiW przyszłym tygodniu nastąpi przekazanie placu budowy, a prace - jak zapewnia wykonawca - zostaną wznowione jak najszybciej.

Najkorzystniejsza oferta

Chętnych do dokończenia budowy ratusza przy ul. Nowopiaseczyńskiej w Konstancinie-Jeziornie było czterech, ale kontrakt o wartości ponad 22,7 mln zł zgarnął jeden. Przetarg nieograniczony wygrała spółka Erekta Budownictwo z Warszawy, która przedstawiła najkorzystniejszą ofertę. Wybór nowego wykonawcy został sfinalizowany w czwartek (11 sierpnia). Tego dnia w konstancińskim magistracie podpisano umowę na realizację inwestycji. 

Podpisanie umowy

Dokument ze strony inwestora podpisał Ryszard Machałek, zastępca burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna, a ze strony wykonawcy - Filip Tuszyński, prezes zarządu Erekta Budownictwo. Prace przy nowej siedzibie władz gminy mają zostać wznowiona jak najszybciej - w przyszłym tygodniu nastąpi przekazanie placu budowy. Zgodnie z umową, firma ma 14 miesięcy na dokończenie obiektu, łącznie z uzyskaniem pozwolenia na jego użytkowanie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, urzędnicy do nowego ratusza wprowadzą się najpóźniej pod koniec 2017 roku.

Galeria zdjęć

Autor: Patryk Siepsiak

2016-08-11

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer