Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wyraź swoją opinię! Pomóż zmienić gminę

Burmistrz Konstancina-Jeziorny zwraca się z prośbą do mieszkańców i wszystkich tych, którym dobro gminy leży na sercu o wypełnienie anonimowej ankiety. Pozyskane w ten sposób informacje pomogą poznać opinie na temat potrzeb i oczekiwanych działań zmierzających do ożywienia społeczno-gospodarczego gminy, a w szczególności obszarów najbardziej zaniedbanych.

Niezbędny program

Trwają prace nad gminnym programem rewitalizacji. Samorząd na jego opracowanie otrzymał z Unii Europejskiej ponad 123 tys. zł. Dokument jest niezbędny, by ubiegać się o środki zewnętrzne na rewitalizację zabytków i nie tylko. A gra toczy się o naprawdę duże pieniądze.

Wypełnij ankietę

Jednym z elementów, które pozwolą poznać opinie mieszkańców na temat potrzeb i oczekiwanych działań zmierzających do ożywienia społeczno-gospodarczego gminy jest ankieta. Pozyskane w ten sposób informacje posłużą planistom m.in. do zidentyfikowania obszarów wybranych do rewitalizacji. Wypełnienie aktywnego formularza zajmie nam kilka minut. Ankiety należy do 26 sierpnia dostarczyć do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Warszawska 32, 05-520 Konstancin-Jeziorna, pok. nr 4) lub przesłać na adres: rewitalizacja@konstancinjeziorna.pl.  – Państwa punkt widzenia jest dla mnie ważny, dlatego z góry dziękuje za czas poświęcony na wypełnienie ankiety – podkreśla Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.  

Pobierz formularz

Formularz można pobrać poniżej lub ze strony internetowej: rewitalizacja.konstancinjeziorna.pl.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-08-02

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer