Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zapraszamy na koncert

Zapraszamy w najbliższy czwartek (4 sierpnia) do Konstancińskiego Domu Kultury na wyjątkowy koncert pt. "Zaszum nam Polsko". Na scenie wystąpią konstancińska młodzież oraz aktorzy z Grupy Pod Prąd. Początek o godz. 18.00.

Bohaterom zrywu

Koncert pt. „Zaszum nam Polsko” to muzyczno-poetycka lekcja historii nawiązująca do wydarzeń sierpniowych z 1944 r., które rozgrywały się w rejonie Konstancina, Jeziorny i Lasów Chojnowskich. Dzięki konstancińskiej młodzieży oraz aktorom Grupy Pod Prąd poznamy sylwetki Powstańców, sanitariuszek, łączniczek, którzy podjęli się bohaterskiego zrywu, ale także tych co polegli i tych co przeżyli, by o tym nam opowiedzieć. Usłyszymy pieśni te tradycyjne, które podtrzymywały ducha powstańców z 1863 r., jak i te współczesne inspirowane sylwetkami powstańców warszawskich i Żołnierzy Niezłomnych. Serdecznie zapraszamy o godz. 18.00 do Konstancińskiego Domu Kultury. 

Autor: KDK

2016-08-03

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer