Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zapraszamy na piknik rodzinny

W najbliższą sobotę (3 września) zapraszamy do Parku Zdrojowego na piknik "Bezpieczny powrót do szkoły". Czeka mnóstwo atrakcji dla dzieci i ich rodziców. Będzie można m.in.: zdobyć kartę rowerową, wsiąść do specjalnego symulatora dachowania, czy oznakować swój rower. 

Trzy miasteczka

Piknik wspólnie organizują: Straż Miejska w Konstancinie-Jeziornie, Urząd Miasta i Gminy oraz Konstanciński Dom Kultury. Warto w najbliższą sobotę (3 września) w godz. 15.00 - 18.00 pojawić się w Parku Zdrojowym. Niedaleko "Hugonówki" staną trzy miasteczka: ruchu drogowego, policyjne i straży miejskiej. Znajdziemy w nich mnóstwo atrakcji przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. 

Bogaty program

W programie rodzinnego pikniku m.in. zabawy i konkursy, egzamin na kartę rowerową, pokazy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, symulator dachowania, znakowanie rowerów, prezentacja policyjnych radiowozów, pokaz obrony przed atakiem psa, a także wystawa dokumentów i pamiątek z okazji 25-lecia Straży Miejskiej w Konstancinie-Jeziornie. Serdecznie zapraszamy!

Autor: Patryk Siepsiak

2016-08-30

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer