Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zmiany w ratuszu

Czwartek (1 września) przyniósł zmiany w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Dotychczasowy Wydział Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi został przekształcony w Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej. Powstało też nowe Biuro Komunikacji Społecznej.

Zmiany

Wydział i nowe biuro mieszczą się w budynku przy ul. Warszawskiej 23. Pierwszym kieruje Joanna Muszyńska-Dziurny, która powróciła do pracy po dłuższej, usprawiedliwionej nieobecności. Z kolei kierownikiem Biura Komunikacji Społecznej, w drodze awansu wewnętrznego, został Patryk Siepsiak.

Zadania

Wydział promocji odpowiedzialny jest za m.in. promocję gminy i współpracę z miastami partnerskimi Konstancina-Jeziorny. Natomiast Biuro Komunikacji Społecznej realizuje zadania z zakresu m.in. inicjatywy lokalnej i Budżetu Obywatelskiego, a także współpracy z organizacjami pozarządowymi. Szczegółowe opisy działania jednostek organizacyjnych urzędu dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej.

Poniżej publikujemy numery telefonów obowiązujące od 1 września:

Autor: Patryk Siepsiak

2016-09-01

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer