Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Głosujmy na nasze Perły Mazowsza

Wydarzenia: Festiwal Otwarte Ogrody, Piktografia i Bankiet z królową, a także firmy: Uzdrowisko Konstancin-Zdrój, Mazowieckie Centrum Rehabilitacji „Stocer” i restauracja "Gruba ryba" mają szansę zostać "Perłą Mazowsza". Do 12 lutego trwa głosowanie w plebiscycie ogłoszonym przez Stowarzyszenie Perły Mazowsza Lokalna Grupa Działania i tygodnik "Przegląd Piaseczyński".

Najpierw zgłoszenia

W plebiscycie mogły wziąć udział podmioty gospodarcze z kapitałem prywatnym, organizacje samorządowe, instytucje oraz osoby prywatne, które wypełniły formularz lub ankietę. Na ich podstawie powstała lista, którą zatwierdziła kapituła konkursowa złożona z przedstawicieli poszczególnych gmin powiatu piaseczyńskiego. 

Reprezentanci gminy

Z gminy Konstancin-Jeziorna do głosowania zakwalifikowały się następujące wydarzenia: Festiwal Otwarte Ogrody - współorganizowany przez Urząd Miasta i Gminy,  Piktografia oraz Bankiet z królową, na który corocznie zaprasza "Tęczowa Pasieka" z Cieciszewa. Natomiast w kategorii "przedsiębiorstwo" gminę reprezentują: Uzdrowisko Konstancin-Zdrój, Mazowieckie Centrum Rehabilitacji „Stocer” i restauracja "Gruba ryba". 

Głosowanie i nagrody

Na swoich faworytów możemy głosować na kilka sposobów: poprzez stronę internetową (www.perlymazowsza.pl), na Facebooku (www.facobook.com/perlymazowsza2015), a także tradycyjnie - za pośrednictwem ankiety, którą znajdziemy w konstancińskim magistracie. Tam także jest zielona urna na nasze "papierowe" głosy. Mamy na to czas do 12 lutego. Zachęcamy do zabawy. Na głosujących czekają nagrody - karnety do klubu "Green Up" oraz bilety do Multikina. Wręczenie statuetek dla zwycięscy oraz nagród i dyplomów dla nominowanych odbędzie się 25 lutego podczas gali w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie. 

Autor: Patryk Siepsiak

2016-02-01

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer