Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Urząd aktualizuje ewidencję

Konstanciński magistrat prowadzi aktualizuję ewidencji szamb oraz przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy i prosi mieszkańców o wypełnienie specjalnego formularza. 

Aktualizacja ewidencji

Obowiązek prowadzenia takiej ewidencji nakłada na samorządy ustawa z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Teraz jest ona aktualizowana, w związku z tym, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna zwraca się z uprzejmą prośbą do mieszkańców o wypełnienie formularza dotyczącego zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków. 

Składanie formularzy

Druk dostępny jest w siedzibie urzędu, przy ul. Warszawskiej 31 (Galeria Lima, pok. nr 13) oraz poniżej. Wypełniony formularz należy dostarczyć do kancelarii magistratu (ul. Warszawska 32, pok. nr 4). Szczegółowych informacji na ten temat udziela Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa UMiG (nr tel.: 22 484 25 93 lub 22 484 25 12).

Autor: Patryk Siepsiak

2016-01-20

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer