Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

W nowym roku zadbaj o formę

W zdrowym ciele, zdrowy duch. Mieszkańcy czterech nadwiślańskich miejscowości - Ciszycy, Opaczy, Łęgu i Habdzina doskonale o tym wiedzą. Część tegorocznego funduszu sołeckiego przeznaczyli na organizację zajęć rekreacyjno-sportowych. Od 16 lutego będą bezpłatnie ćwiczyć m.in. zumbę.

Wspólny pomysł

To pierwsza taka inicjatywa sołtysów czterech nadwiślańskich wsi - Agaty Wilczek z Habdzina, Iwony Odolińskiej z Ciszycy, Małgorzaty Osuch z Opaczy i Jana Stankiewicza z Łęgu. Do ich pomysłu przychylili się mieszkańcy, którzy na organizację zajęć rekreacyjno-sportowych zgodzili się przeznaczyć środki z funduszu sołeckiego . – Do tej pory nie mieliśmy możliwości korzystania w pobliżu naszych domów z całorocznego obiektu sportowego – mówi sołtys Agata Wilczek. – Dlatego poprzez bezpłatną ofertę chcielibyśmy zaszczepić wśród młodzieży i dorosłych potrzebę aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Zdrowy kręgosłup

Zajęcia startują już 16 lutego. Będą prowadzone dwa razy w tygodniu w Szkole Podstawowej nr 6 w Opaczy. Początek o godz. 20.00. We wtorki organizatorzy zapraszają na zajęcia "Zdrowy kręgosłup". Uczestnicy pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów z Cardio Gym Center poznają ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe. Efekt - prawidłowa postawa i wyprostowana sylwetka.

W rytmie zumby

Z kolei w czwartki przygotowano coś dla miłośników kręcenia bioderkami. Zumba, bo o niej mowa inspirowana jest latynoskimi rytmami. To połączenia tańca i fitness, która poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję, a przed wszystkim napawa optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie. Zumbę mogą ćwiczyć wszyscy. Nie ma tu ograniczeń wiekowych, kondycyjnych czy umiejętnościowych. Do wspólnego dbania o zdrowie gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców Habdzina, Ciszycy, Opaczy i Łęgu.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-01-08

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer