Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

W podziękowaniu za promocję

Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Przepióreczka", działający przy Zespole Szkół nr 2, w podziękowaniu za promocję gminy Konstancin-Jeziorna na arenie krajowej i międzynarodowej otrzymał firmowe bluzy. Polary ufundował Urząd Miasta i Gminy.

Znani w kraju i za granicą

Zespół "Przepióreczka" obecny jest niemal na każdej gminnej imprezie. Ale nie tylko. Młodzi tancerze chętnie też występują na innych scenach, także tych zagranicznych. W ubiegłym roku grupa uczestniczyła m.in. w uroczystościach z okazji 25-lecia współpracy holenderskiego Leidschendam-Voorburg z gminą Konstancin-Jeziorna. Program artystyczny przygotowany pod okiem choreograf Lidii Leszczyńskiej zrobił w Holandii furorę.

Bluzy w podziękowaniu

Lepszej promocji naszej gminy nie trzeba było. Właśnie za to samorząd Konstancina-Jeziorny postanowił nagrodzić zespół. W podziękowaniu za ciężką pracę i jej widowiskowe efekty, tancerze otrzymali firmowe bluzy. Andrzej Cieślawski, przewodniczący Rady Miejskiej w miniony wtorek (12 stycznia) przekazał polary, na których widnieje logo Przepióreczki i herb gminy na ręce Lidii Leszczyńskiej. Warto przy okazji wspomnieć, że logo zespołu zaprojektowała Agata Gregorczyk-Janik, autorka pierwszej piosenki o Konstancinie-Jeziornie.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-01-15

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer